top of page
5C1A4792 PicCredit Yossi Alterman_edited_edited.jpg

ליווי אישי והרצאות

ויטל זינגר עם מדליות אולימפיות על צווארה

אז מה זה לרקוד את החיים?

זו גישה מדהימה לחיים של הצלחה אושר ושפע!

זו שיטה ברורה, פרקטית ומוכחת שגיבשתי ליצירת שינוי והצלחה, ושכל אחד יכול ללמוד וליישם בחייו האישיים!

וזו גם המומחיות שלי הלכה למעשה בחיים עצמם!

למה כ"כ חשוב לאמץ את הגישה הזו לחיים? אחרי 20 שנים שאני רוקדת את החיים שלי להישגים יוצאי דופן, אחד השיעורים החשובים שלמדתי בחיי הוא שהזדמנויות שפע והגשמה עצמית - תלויים בבחירות שלנו ובעשייה שלנו! ולחלוטין אפשר ללמוד איך לייצר אותם ואיך להצטיין בזה!

כשמשנים את הגישה לחיים, משתנה גם ההתנהלות בפועל, ואז משתנות גם התוצאות! אין לי ספק שלרקוד את החיים זה המפתח שלכם לחיים מלאי תשוקה, הגשמה, אומץ, מוטיבציה ואנרגיות גבוהות, חוסן מנטלי וביצועיזם מנצח!

איך עושים את זה? אני ממש פה עם כל הטיפים והתובנות שצברתי מהגשמת אינספור יעדי-על במצוינות ובעקביות כדי ללמד גם אותך להגשים את עצמך ואת החלומות שלך בענק, בקלות, ובכיף! וכן - אפשר לרקוד את החיים בכל גיל, בכל שלב בחיים, ובכל תחום שבוער בך!

מי הולך לרקוד את החיים?

לארגונים
ויטל זינגר בהרצאה

לארגונים ולקהל הרחב

בא לך לפנק את הצוות או הקהל שלך במנה גדושה של מוטיבציה
וחשק להפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמם?
רוצה להעניק להם כלים בנושא ספציפי ובצורה חווייתית שיזכרו?
רוצה להוסיף לאירוע שלך הופעה ייחודית שהם טרם ראו?

אני פה בשבילך!

הרצאות

ויטל זינגר מרצה בהרצאה

אחת הדרכים האהובות עלי להשפיע על אנשים, לשנות דפוסי חשיבה, להטעין באנרגיה ולשתף בכלים ובתובנות שצברתי היא להיפגש עם קהלים שונים ומגוונים, בין אם מדובר בקהל אינטימי, בכנס גדול, או בבימת האו"ם.
זו הסיבה שאני בונה סדנאות והרצאות במגוון נושאים שאני עוסקת בהם, בעברית ובאנגלית, בהתאמה אישית לקהל ולקונספט האירוע, ובסגנון הקליל והכייפי שייחודי לי.


בנוסף להרצאת הדגל שלי "לרקוד את החיים" שבה אני מספרת על מאחורי הקלעים של מסע חיי ומטעינה אתכם באנרגיות גבוהות, בתשוקה ובמוטיבציה לרקוד את החיים שלכם כבר מ-עכשיו,
ניתן להזמין גם הרצאות ממוקדות-נושא שאני מעבירה על יזמות ויוזמה, על מנהיגות והשפעה, יצירתיות כמנוע, נגישות פיזית וחברתית, עוצמה נשית, חוסן מנטלי, כוחה של מצוינות, נפלאות הספורט, ניהול זמן ואנרגיה, ועוד רבות וטובות.

 

אין כמו לשמוע ממקור ראשון וללמוד מניסיון שכבר נצבר! שנקבע?

נמאס לך שכל אירוע נראה ונשמע אותו דבר?
אני אשמח להגיע להנחות את האירוע, לראיין דוברים, או להשתתף בפאנל בתחומי העיסוק שלי, ולהוסיף
נקודת מבט ייחודית, פלפל צבע וWOW לאירוע שלך!

ויטל זינגר משתתפת בפאנל

הנחיית אירועים
והשתתפות בפאנלים

הופעות ריקוד בהתאמה אישית

ויטל זינגר ושון זיו בריקוד של מלך האריות

בין אם על הבמות החשבות בעולם, בתחרויות ברמות הגבוהות בעולם, באירועים בפרופיל גבוה כמו נעילת המכביה, בפסטיבלים עירוניים עם עשרות אלפי צופים, או בכנסים עסקיים, אירועי שיא, ואירועים פרטיים, אני תמיד שמחה לרקוד ריקודים זוכי מדליות, לחשוף את הקהל לריקוד פראלימפי, להלהיב ולרגש ולשמח בצורה כלכך ייחודית שנחקקת בזיכרון.


אז, שנוסיף קצב לתוכנייה שלך?

הרצאות
הנחייה ודוברות
הופעות ריקוד

"ויטל הגיעה עם החיוך שלה וחמושה בהומור והצליחה לגעת אפילו בעובדים הכי ציניים שנפתחו לקבל ממנה את הכלים לחיים. ההרצאה הייתה מרתקת ולא סתם כולם עמדו בתור בסוף לשאול עוד שאלות ולהחמיא. מגיעות לך כל המחמאות ויותר! תודה!"

דקלה

מילים

טובות

מפגשים 1 על 1
ויטל בקליניקה

מפגשים 1 על 1

מדגדג לך לקחת את החיים שלך לשלב הבא?
להרחיב את האפשרויות שלך, לחיות את השאיפות שלך, להתרגש מהמציאות שלך, להרגיש שפע כיף ואושר יומיום, אבל אין לך שמץ של מושג איך לעשות את זה?
אני פה עם 20 שנות ניסיון מגוון רחב ומוצלח כדי ללוות אותך אל ההצלחה שלך

וללמד אותך לרקוד את החיים שלך כל הדרך אליה!

מנטורינג

יש לך חלום מרגש ומפחיד שבוער בך להגשים? נהדר!

בסדרת מפגשים אינטימית, כנה וממוקדת, אשתף אותך בארגז הכלים ובתובנות שצברתי מניסיון חיי ואלווה אותך יד ביד, בתהליך מקיף ומשנה חיים, בהתמודדות שלך עד להשגת היעד שלך!

ויטל זינגר מנטורינג

אימון מנטלי

בא לך לייצר שינוי? לייצר הצלחה? הכל מתחיל בגישה שלנו לחיים.

הגישה שלנו משפיעה על ההתנהלות שלנו וזו משפיעה על התוצאות שלנו. לכן, בתהליך אישי ויסודי, אשמח ללמד אותך כלים ולאמן אותך איך לפרוץ מחסומים, לנטרל חסמים, לשנות דפוסים, להעלות את הדימוי והערך העצמי שלך, להגביר את המוטיבציה שלך, לשפר מערכות יחסים בחייך, לצלוח את הקשיים, לחפש ולמצוא פתרונות, להרגיש משמעות, להתלהב מהמציאות ולרקוד את החיים מהישג להישג

ויטל זינגר פנים

ייעוץ אסטרטגי

אסטרטגיה היא הבסיס למה שאני קוראת לו - ביצועיזם מנצח!

היכולת לראות את התמונה הגדולה, לתכנן מראש, לתעדף, ואז לארגן את סדר הפעולות עצמן כך שהוצאתן לפועל תוביל לתוצאה המיטבית האפשרית - זו מיומנות שניתן ללמוד, ויותר מזה - בעיניי, זה המפתח למצליחנות סדרתית.

ברגע שחיים את זה כדרך חיים, יודעים ומצליחים להפוך כל רעיון למציאות בשטח ולהצטיין בזה, בכיף ובקלות. 
יש לך סוגיה ששוברת לך את הראש? אשמח שנקבע לפגישת ייעוץ אסטרטגי ו
נפצח אותה עם תכנית אסטרטגית מצויינת!

ויטל זינגר

"אין על האנרגיות ושמחת החיים שלך! הרמת אותי והדבקת אותי, והכל עבד לי איתך, ובאמת שאני לא אומר סתם! לא כל אחד יודע להיות מנטור ויש לך את זה בענק! התחושה של להיות מובל או לסמוך על מישהו שצלח אתגרים וקשיים בחייו זו חוויה אחרת לגמרי מאשר התחושה שמישהו שמולי רק למד קורס ומדקלים לי שיטה מהספר. הדרך שבה את מנצחת בחיים שלך מחייבת אשה חזקה וממש תודה שחלקת איתי את כל הסודות להצלחה!"

שלומי

מילים

טובות

יצירת קשר שרותים
bottom of page